VIP Taşımacılık

Kuşadası VIP TransferFirma olarak konuklarımızı en iyi şekilde istedikleri adreslere ulaştırmak için lüks araçlarımız ile güvenli ulaşım sağlıyoruz. Transfer hizmeti alan konuklarımız havayolu ile ulaşım sağlamaları durumunda alanda araçları hazır bir şekilde şoför tarafından bekletilmektedir. Konuklarımızın alana iniş sağlaması durumunda zaman kaybetmeden araca biçilerek istenilen istikamete doğru yola çıkılmaktadır. Araçlarımızın bakımları ve kontrolleri araç alana giriş yapmadan önce yapıldığı için konuklarımız yol boyunca sorun yaşamadan rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır. VIP transfer hizmetlerimizde lüks ve konforlu özel araçlarımız ile hizmet verilmektedir. Son sistem donanımlı araçlarımız ile iş toplantılarına ya da özel davetlere katılmak için gelen konuklarımız daha şık ve rahat bir şekilde istedikleri adrese araçlarımız ile ulaşım sağlamaktadır. VIP otomobil ya da VIP minibüs seçeneklerimiz sayesinde tek kişi ya da daha fazla kişi sayısına sahip konuklarımız lüks araçlarımız ile ulaşım sağlamaktadır.

VIP transfer hizmetlerimizde alandan alınan ve adrese götürülen konuklarımız istemeleri durumunda aynı şekilde dönüş yolunda da özel şoförlü VIP araçlarımız ile VIP transfer hizmeti alarak daha rahat bir şekilde istedikleri adrese dönüş yapmaktadır. VIP hizmet almak isteyen konuklarımız bunun için firmamız ile görüşme yaparak bu konuda daha detaylı bilgi alabilir ve ayrıca gerekli bilgileri vererek bu hizmeti rahatlıkla alabilmektedir. Lüks araçlar ile farklı yerlere ulaşım sağlamak isteyen her konuğumuz için uygun araçlarımız bulunmaktadır. Özel şoförlü hizmetlerimiz sayesinde konuklarımız yorulmadan rahatça yol boyunca dinlenerek istedikleri adrese ulaşım sağlamaktadır. Araçlarımızın iç dizaynları oldukça geniş ve konforlu olduğundan konuklarımız daha rahat bir şekilde yolculuk etmektedir. Transfer hizmetlerimizde Kuşadası’nda istenilen adreslere konuklarımızın ulaşımı sağlanmaktadır.

VIP transfer hizmetlerimizde konuklarımız istedikleri alanlardan alınarak Kuşadası’nda istedikleri adrese kolayca ulaşım sağlanmaktadır. VIP ulaşım hizmetlerimiz de özel şoförlü araçlarımız sayesinde daha şık bir şekilde konuklarımız lüks araçlarımız ile istedikleri zaman Kuşadası’nda gitmeleri gereken adreslere ulaşım sağlayarak yol da sorun yaşamamaktadır. Aynı şekilde konuklarımız dönüşlerde istedikleri adrese şoför tarafından bırakılarak hizmet tamamlanmaktadır. Lüks otomobil ya da minibüsler sayesinde istenen kişi sayısında transfer hizmeti verilmektedir. İstenilen adrese VIP araçlarımız ile konforlu ve lüks bir şekilde ulaşım sağlanarak aynı şekilde konuklarımız farklı ve şık bir hava da dönüşlerde aynı araç ile istedikleri adrese bırakılmaktadır.

VIP transfer hizmetlerimizde özel şoförlü lüks araçlarımız ile daha konforlu ve rahat bir şekilde Kuşadası’nda istenilen adrese ulaşım sağlanmaktadır.

ŞOFÖRLÜ VIP ARAÇ KİRALAMA

Ayrıcalıklı misafirlerinizin en prestijli şekilde transferleri ve yolculukları için araç kiralamanın uluslararası standartlarda sunduğu VIP hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

VIP GELİN ARABASI KİRALAMA

Özellikle gelinlik, nişan kıyafeti ve abiye elbise ile otomobilllere binmek, inmek seyahat etmek zor bir iştir. Ayakta durmaya müsait yüksek tavan ve geniş iç hacim içerisinde yer alan rahat ve aralıklı koltuklar gelinlik ile seyahati kolaylaştırır.

Böyle özel bir günde tüm dış etkenlerden uzak lüks bir oda konforu ile donattığımız Lüks Mercedes Vito araçlarımızdan biri ile eşşiz bir gün yaşayın.