Kongre, Fuar & Seminer Taşımacılığı

Kongre ve Fuar Taşımacılığı İzmirİzmir ve Ege Bölgesinde fuar, kongre ve seminerler için özel şirketlere ve kamu kurumlarına taşımacılık hizmetini son model minibüslerimiz, otobüslerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Eğitim, kongre, seminer ve fuar katılımlarınız için sizler İzmir Havalimanında karşılıyor ve seminerin olduğu bölgeye güvenle ulaştırıyoruz. Firmaların ve kurumların izmir kongre transfer taşımacılığı ihtiyaçları konusunda organizasyon hizmeti sunan firmamız bu konuda gerekli yetki belgelerine sahiptir.

İzmir’de turizm taşımacılık alanında faaliyet sunan firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan firmamız profesyonel hizmet sunma konusunda %100 memnuniyet garantili çalışmaktadır. Zamanlamanın çok önemli olduğu fuar kongre seminer taşımacılığında uçağınız alana inmeden önce araçlarınızı hazır bulunduruyor ve sizleri gideceğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz. Transfer bölgelerimiz arasında İzmir merkez, Çeşme, Kuşadası, Bodrum ve tüm Ege Bölgesi yer almaktadır. İzmir seminer transferi almak isteyen konuklarımız müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve rezervasyonlarını telefon ile yaptırabilirler.

Bayi toplantıları, kongre, fuar ve seminer gibi organizasyonlar için turizm taşımacılığı ve transfer hizmeti sunan Transfer Kuşadası, yılların tecrübesi, donanımlı araçları ve eğitimli personeli ile kusursuz taşımacılık ve transfer hizmeti sunmaktadır. İzmir kongre ve seminer taşımacılığı tek yön yada gidiş dönüş olarak yapılabilir. Temel hizmetlerimiz arasında izmir seminer transferi, kongre taşımacılığı, organizasyon taşımacılığı, izmir fuar transferi, turizm taşımacılığı yer almaktadır.

Fiyatlandırma kişi başı değil araç başınadır. Tüm araçlarımız bakımlı ve transfere başlamadan hemen önce tüm kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Temel prensiplerimiz, güvenlik, konfor ve memnuniyettir. Bu konuda son derece hassas davranan firmamız misyonu gereği bu kurallardan asla taviz vermemektedir.