TTS Tur Hakkında

 Anasayfa / Kurumsal / TTS Tur Hakkında

Hakkımızda :

Merhaba,

 2001 Yılında kurulan tts tur; 2012 yılına kadar şahsi bir firma olarak hizmetlerini başarı ile sürdürürken 2012 yılı itibariyle gelişen Türkiye ve Dünya normlarına en iyi şekilde uyum sağlayabilmek amacıyla kurumsal kimlik kazanmıştır.

KALİTE, GÜVEN,ÖZEN ve DAKİK'LİK dörtgeninde hizmet veren tts tur, bir çok başarılarla uluslararası standartlara uygun taşımacılık misyonunu uygulayarak en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Karayolları Taşımacılığı çerçevesinde, özel hizmet kalitesini en güvenli ve uygun şekilde müşterilerine verebilme amacı ile Turizm camiasının içinde gelen ve profesyonel hizmet anlayışına sahip olan kadrolar tarafından kurulmuştur.

Öncelikli hedefimiz: müşterilerimizin kendilerini gerçek anlamda ayrıcalıklı ve özel hissedebilecekleri güvenli ve kaliteli bir Karayolu Taşımacılığı Servisi sunmaktır.

Profesyonel  bakış açımız; müşteri memnuniyetini en önemli unsur olarak görmekte ve bu çerçevede en kaliteli ve özenli hizmeti vermektir.Bu bağlamda siz özel işletmelerimiz ve müşterilerimiz için çok özel olarak tasarlanıp dizayn edilmiş DELUX konfora sahip kendi şirketimize ait sedan minibüs, midibüslerden oluşan araç filomuz ile Turizm İşletmeciliği kalitesinde V.I.P CLASS hizmet sunmaktayız.

 Araçlarımız Karayolları Taşımacılığının öngördüğü her türlü belge ve sigortalama sistemlerine sahip olup sürücülerimiz Turizm sektörünün içinden gelip en az bir yabancı dil konuşabilmektedirler.

  Tts tur  şirketi olarak size sunduğumuz özenli ve titiz hizmet anlayışımızdan memnun kalacağınızı umar taleplerinizi mümkün olan en kısa zamanda en uygun fiyatlama ile değerlendireceğimizi tarafınıza garanti ederiz.

 

Havaalanı Transfer

Hava taşımacılığında biletlerin ucuzlaması ve artan rekabet sonrası artık tatilcilerin gözde seyahat aracı uçak oldu. Ancak izmir havaalanı ulaşım, bazen uçuşun kendisi kadar pahalı olabiliyor. Taksiyle şehirden genellikle uzakta olan havaalanına gitmek çok pahalı. Kendi arabasıyla gidebilenler de astronomik park ücretlerinden şikayetçi. Toplu taşımanın izmir havaalanı’nda sıkıntılı olduğunu da gözönüne alınca, uçak yolcuları artık izmir havaalanı transfer firmaları’nı tercih ediyor.

dağınık tatil yörelerinde ya da İzmir gibi havalimanın uzak olduğu yerlerde TTS TUR size büyük kolaylık sağlar. Kuşadası transfer , kuşadası ulaşım , izmir havaalanı transfer , kuşadası hotel transfer, ege bölgesi ulaşım konularında size en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz. http/transferkusadasi.org internet sitemize bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim..saygılar