Kuşadası Ulaşım

 Anasayfa / Kurumsal / Kuşadası Ulaşım

KUŞADASI ULAŞIM

İSTANBUL kuşadası 660 km

ANKARA    kuşadası 635 km

İZMİR         kuşadası 105 km

İZMİR HAVALİMANI Kuşadası 85 km mesafededir.
 

 İSTANBUL’DAN KUŞADASI ULAŞIM

İstanbul’ dan Kuşadası’na ulaşım için aşağıdaki güzergah önerilebilir;

İstanbul- Bursa – Balıkesir- Manisa -İzmir –Selçuk – Kuşadası

 

ANKARADAN KUŞADASI ULAŞIM

Ankara’ dan Kuşadası’na ulaşım için aşağıdaki iki güzergahı izleyebilirsiniz.

1. Güzergah: Ankara – Uşak– Manisa – İzmir – Selçuk- Kuşadası

2. Güzergah : Ankara – Afyon- Denizli–Aydın–Kuşadası

 

İZMİR HAVAALANI KUŞADASI ULAŞIM

TTS TRANSFER+90 545 500 3731 - +90 545 500 3137  www.transferkusadasi.org

 

OTOBÜS İLE KUŞADASI ULAŞIM

Kuşadası’na Türkiye’nin her yerinden direk şehirler arası otobüs servisi vardır.

 

HAVAYOLU İLE KUŞADASI ULAŞIM

En yakın hava alanı İzmir Havaalanı’dır. Bunun dışında Kuşadası’na ulaşım için yerli ve/ veya yabancı turistler Bodrum havaalanı ve Dalaman Havaalanını da kullanmaktadır. Kuşadası’nın İzmir Havaalanı’na uzaklığı 85 km’dir. Bodrum Havaalanı’na uzaklığı 185 km’dir. Dalaman Havaalanına uzaklığı ise 260 km’dir.

Kuşadası ulaşım

Havayolu ile ya da karayolu ile Kuşadası'na gitmek isteyen konuklarımız bu durumda sizler için transfer hizmeti vererek daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlamanıza yardımcı olmaktayız. Havayolu ile gelecek olan konuklarımız alana iniş yapmadan önce araçlarımız şoför tarafından alana götürülmektedir. Siz değerli konuklarımızın uçağının alana iniş yapması halinde araçlarınız hazır bir şekilde sizleri bekliyor olmaktadır. Konuklarımız bu duru da hiç vakit kaybetmeden Kuşadası'na doğru yola çıkmaktadır. Kuşadası'na rahat bir şekilde ulaşım sağlamanız için lüks araçlarımız ile transfer hizmeti verilmektedir. Havaalanından alınan konuklarımız Kuşadası'nda istedikleri adrese ulaşım sağlamaları için özel şoförlü araçlarımız ile transfer edilmektedir. Hizmetlerimizde kişi sayısına uygun araçlarımız ile konuklarımız karşılanarak araca alınıp Kuşadası'na doğru yola çıkılmaktadır. Kuşadası ulaşım için firmamız ile görüşme yaparak istediğiniz konularda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kuşadası ulaşım için farklı marka ve model araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımızın bakımları ve kontrolleri gerektiği şekilde yapıldığından yol boyunca sorun yaşanmadan ulaşım sağlanmaktadır. Firmamızdan Kuşadası'na ulaşım sağlamak isteyen konuklarımız araç kiralama yaparak özel şoförlü araçlar ile de ulaşım sağlayabilmektedir. Araç kiralama yapılması durumunda aracımız şoför tarafından konuklarımızın geleceği yerde bekletilmektedir. Bu şekilde gelen konuklarımız sorun yasamadan ve beklemeden araca yerleşerek Kuşadası'na doğru hareket edilmektedir. Araçlarımızın iç dizaynları geniş ve konforlu olduğundan yol boyunca istenildiği şekilde rahatça dinlenilebilmektedir. Grup halinde gelinmesi durumunda kişi sayısını taşıyabilecek kapasitedeki araçlarımız gönderilmektedir. Bu sayede protokol, seminer, organizasyon gibi durumlarda Kuşadası'na ulaşım sağlamak isteyen konuklarımıza bu araçlarımız ile hizmet verilmektedir.

Kuşadası ulaşım için firmamız her daim hizmet vermektedir. Görüşmeler yapılarak isteyen konuklarımıza konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamak için araçlarımız gönderilmektedir. Özel şoförlü araçlarımız ile iş toplantılarında ya da davetlerde daha şık bir şekilde yolculuk edilerek katılım gösterilmektedir. VIP araçlarımız arasından seçimler yapılarak bu araçlar ile daha konforlu ve rahat bir şekilde tek kişilik olarak da ulaşım sağlanmaktadır. Otomobil seçeneklerimiz sayesinde tek kişilik ulaşımlardan yapılmaktadır. Aynı şekilde gruplar halinde de Kuşadası'na ulaşım sağlanmaktadır. Kuşadası'ndan dönüşlerde de araçlarımız ile konuklarımız alındıkları adrese bırakılmaktadır. Bu sayede Kuşadası'na ulaşımlarda konuklarımız sorun yaşamadan rahatça ulaşım sağlarlar. Gidiş ve dönüşler de hizmetlerimizden yararlanarak konuklarımız sorun yaşamadan ulaşım sağlamaktadır.

Kuşadası'na ulaşım için firmamız farklı kişi sayısına göre lüks araçlar ile özel şoförlü olarak istenilen adrese rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır.