kusadasi Aqua Fantasy Transfer

 Anasayfa / Kurumsal / kusadasi Aqua Fantasy Transfer
Türkiye’nin en iyi su parkı Aqua Fantasy, günlük 5000 kişilik kapasitesi ile ABD’nin ünlü NBGS firması tarafından projesi çizildi ve inşası yapıldı. Mimarisi, kaydırakları ve eğlence havuzları ile rüya ülkesi görünümünde olan su parkında, bir çok değişik aktiviteyi ve eğlenceyi bir arada bulabilirsiniz. izmir havalimanı aqua fantasy hotel su parkı kaç km diye sorarsanız. 65 km dir.günübirlik kullanım için izmir'den ve çevre ilçelerden aqua fanstasy transfer hizmetimizden rezervasyon yaptırarak yararlanabilirsiniz. 
 
Aqua Fantasy  kaydırakların bulunduğu iki ana kule dalga havuzu, çocuk havuzu ve parkı çevreleyen eğlence nehri bulunuyor. Mimarisinde ortaçağ temasının kullanıldığı su parkında, şatolardan, surlardan ve kalelerden çıkan kaydıraklarla adrenalininiz yükselecek. Tamamen çocuklara hitap eden özel alanda; korsan gemisi, ahtapot, denizaltı ve en fazla 30 cm yüksekliğindeki su ile miniklere güvenli ve doyasıya heyecan yaşatacak.
bodrum havalimanı aquafantasy ulaşım transfer 135 kmdir.
 
Tabiki yorulduğunuzda animasyon şovları izlerken tüm yiyecek ve içecek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz
Aqua Fantasy Aquapark Hotels & SPA 10. yılını 2010 yılında 2 yeni kaydırak ile kutladı.......
Dünyadaki su parkı sektörünün önemli su parkları arasında yer alan Aqua Fantasy Su Parkı, İstanbul’da bulunan Polin firmasının Türk mühendisleri ve uzman tasarım ekibinin çalışmalarıyla, dev su parkına devasa 2 yeni kaydırak ekledi.
 
Aqua Fantasy  2009 ve 2010 YILLARINDA DÜNYANIN EN BAŞARILI AQUAPARKLI HOTEL’İ SEÇİLDİ.