Kongre Seminer Organizasyon Transfer

 Anasayfa / Hizmetler / Kongre Seminer Organizasyon Transfer

Kongre seminer ve Organizasyonlarınızda misafirlerinizin transfer planlaması , karşılama ,taransferi ve kontrolünün tüm aşamalarında sizinleyiz. Transfer planlaması, Bireysel ve grup transferleri Karşılama ve transferman desteği ,Dönüş transferleri ve uğurlama, Özel ve vip araç desteği, ile sizinleyiz.

Kongre, seminer organizasyon transfer

Kongre seminer organizasyon transfer hizmetimiz ile işleri olanlar bu gibi davetlere katılmak için gidecekleri mekanlara kişi sayısına uygun araçlarımız ile daha güvenli ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Seminere katılacak olan konuklarımız seminer saatine göre araçlarımız ile hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Grup halinde seminere katılacak olan konuklarımız için kişi sayısına uygun araçlarımız ile hizmet verilmektedir. Bu sayede geniş iç hacmi olan araçlarımız ile konuklarımız konforlu ve rahat bir şekilde gidecekleri mekana ulaşım sağlamaktadırlar. Son sistem lüks araçlarımız ile ulaşım sağlamak isteyenler tek kişilik araçlarımız ile de seminerlere katılabilmektedir. Araçlarımızın bakımları yapıldığı için seminere yetişmek isteyen konuklarımız için sorun yaşanmadan ulaşım sağlanmaktadır.

Kongre seminer organizasyon transfer hizmetlerimizden yararlanmak isteyen konuklarımızın firmamız ile iletişime geçmesi ve detaylı olarak bilgi alması gerekmektedir. Otomobil, minibüs, midibüs veya otomobil seçenekleri arasından istenilenler tercih edilerek büyük organizasyonlarda sorun yaşanmadan ulaşım sağlanmaktadır. Transfer hizmetlerimizde lüks araçlarımız ile istenilen saatlerde konuklarımızın istedikleri mekanlara rahat ve güvenli bir şekilde ulaşmaları sağlanmaktadır. Grup halinde gitmek isteyenler için farklı kişi sayılarına göre araçlarımız da bulunmaktadır. Lüks araçlarımız ile seminer, kongre ya da organizasyonlarda kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. İstenilen her durumda belirtilen adresten alınan konuklarımız alınarak istenilen adrese belirtilen zamanda ulaşımları sağlanmaktadır. Özel organizasyonlara katılacak olan konuklarımız geniş araçlarımızdan uzun süre rahat bir şekilde yolculuk edebilmektedir.

Kongre seminer organizasyon transfer hizmetlerimizden istenildiği durumda farklı marka ve model araçlar ile rahatlıkla yararlanılmaktadır. Belirlenen alandan alınan konuklarımız organizasyon ya da etkinliklere katılacakları adreslere bırakıldıktan sonra organizasyonun son bulması halinde yine aynı şekilde konuklar organizasyonun yapıldığı adresten alınarak belirlenen adrese bırakılmaktadır. Lüks araçlarımız sayesinde konuklarımız yol boyunca geniş alanlarda oturarak daha rahat bir şekilde yolculuk edilmektedir. Her türlü organizasyon için uygun araçlarımız ile konuklar ulaşım sağlayabilmektedir. Organizasyonlarda tercih edilen büyük kapasiteli araçlarımızın bakımları ve kontrolleri gerektiği şekilde yapıldığından dolayı ulaşım sırasında herhangi bir sorun yaşanması söz konusu olmamaktadır. Bu sayede gidilecek olan yere daha rahat ve zamanında ulaşım sağlanabilmektedir. Firma olarak bu konuda gerekli titizlik ile çalışmaya devam edilmektedir. Organizasyon bitimde aynı konuklar özel araçlarımız ile birlikte belirtilen adrese dönüş yapılarak bırakılmaktadır.

Seminer, kongre ve organizasyonlarda ihtiyaç duyulması halinde uygun araçlarımız ile istenilen adreslere güvenli bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.