izmir Havalimanı Davutlar Transfer

 Anasayfa / Hizmetler / izmir Havalimanı Davutlar Transfer

İzmir havalimanı Davutlar transfer

İzmir havalimanı Davutlar transfer hizmetimiz sayesinde buraya uçak ile ulaşım sağlamak isteyen konuklarımız İzmir havalimanını iniş yaptıkları anda özel şoförlü araçlarımız ile alanda karşılanmaktadır. Kişi sayısına göre özel araç seçimi yapıldıktan sonra uçak iniş saatinde araçlar hazır olarak şoförlü olarak konuklarımızın inişini beklediğinden konuklarımız alana indiklerinde beklemek zorunda kalmadan Davutlar istikametine doğru yola çıkmaktadır. Özel ve lüks araçlarımız ile konuklarımız daha rahat ve konforlu bir şekilde Davutlara ulaşım sağlamaktadır. Seminer, konferans, toplantı ya da tatil amaçlı gelen konuklarımızın özel lüks araçlar ile daha rahat bir şekilde Davutlar da istedikleri adrese ulaşımları sağlanmaktadır. Özel davetler için farklı marka ve modellerin lüks seçimleri yapılarak bu araçlar ile daha şık bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Otomobil, VİP otomobil, minibüs ya da otobüs seçimi ile transfer hizmeti sağlanmaktadır. İsteyen herkes araç seçimlerini bu seçenekler arasından yaparak bu araçlar ile ulaşım sağlamaktadır. İzmir havalimanı Davutlar transfer hizmetimiz ile isteyen konuklar havaalanından alındıkları gibi aynı şekilde dönüşlerde de özel araçlar ile alınarak havaalanına uçak kalkış saatine göre bırakılmaktadır. Bu sayede geç kalma ya da yolda sorun yaşama gibi olumsuz durumlar söz konusu olmadan konuklarımızın güvenli bir şekilde alana yetişerek dönüş yapmaktadır. Konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamak isteyenler için firmamız her daim lüks araçlar ile transfer hizmeti vermeye devam etmektedir. Bu sayede yolda sorun yaşamadan konuklarımız Davutlar belediyesinde istedikleri işlerini zamanında yaparak geri dönüş yapabilmektedir.

İzmir havalimanı Davutlar transfer hizmetlerimizde protokol, seminer veya kongre organizasyonlarında gruplar için özel araçlar ile hizmet verilmektedir. Kaç kişilik bir grup ile havalimanından alınacaksanız ona uygun araçlar transfer için havaalanına özel şoför ile sizleri alması için alana gönderilmektedir. Transfer hizmetleri sayesinde yollarda sorun yaşamadan isteyen herkes daha rahat ve konforlu bir şekilde Davutlar da gitmesi gereken adrese ulaşabilmektedir. Lüks ve konforlu araçlar ile tek kişilik seçimlerde dönüş yolunda da aynı şekilde istenilen adresten alınarak İzmir havalimanına bırakılan konuklarımız bu şehirde bulundukları süre içinde ulaşım konusunda sorun yaşamadan rahat bir şekilde istedikleri işlerini yapabilmektedirler. Her daim özel araçlar ile konuklarımıza daha hızlı bir şekilde transfer hizmeti verilmektedir. Araçlarımızın bakımları tam zamanında yapıldığından sorun yaşanmamaktadır.

İzmir havalimanı Davutlar transfer hizmetlerimizde araçlar ile alandan alınan konuklarımız Davutlar belediyesinde istedikleri adrese ulaştırılmaktadır.