İzmir Havalanı Çeşme Alaçatı Transfer

 Anasayfa / Hizmetler / İzmir Havalanı Çeşme Alaçatı Transfer

İzmir havalimanı çeşme transfer mesafe 110 km’dir çeşme’ye ulaşım süreniz ortalama 1saat 15 dk dır.

Çeşme Alaçatı transfer

Çeşme Alaçatı transfer hizmetlerimiz sayesinde isteyen konuklarımız Alaçatı’ya daha rahat bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Çeşme Alaçatı da tatil yapacak olan konuklarımız havayolu ile ulaşım sağlamaları durumunda transfer hizmetlerimizden yararlanarak istedikleri adrese araçlarımız ile daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. Araçlarımız konuklarımızın isteklerine göre ayarlanarak anlaşılan saatte belirtilen alanda olarak özel şoför tarafından ulaşımlarınız istediğiniz adrese sağlanmaktadır. Lüks ve konforlu araçlarımız ile daha rahat bir şekilde aynı zamanda acil durumlarda geç kalmadan toplantı ya da seminer gibi davetlere kolayca yetişilmektedir. Protokol hizmetlerimiz sayesinde uygun kişi sayısına göre gönderile araçlarımız ile davetliler daha rahat bir şekilde belirlenen adrese ulaştırılmaktadır.

Çeşme Alaçatı transfer ile isteyen bütün konuklarımız daha hızlı bir şekilde lüks araçlar ile ulaşım sağlamaktadır. Tek kişilik ya da daha fazla kişi sayısına göre uygun olan araçlarımız talep edilmesi durumunda bakımları ve kontrolleri son bir kez daha yapılarak sizlere gönderilmektedir. Bu sayede yol boyunca herhangi bir sorun yaşamadan konuklarımız istedikleri adrese kolayca ulaşım sağlamaktadır. Araçlarımızın iç dizaynların konuklarımızın rahat edebileceği şekilde hazırlandığından yol boyunca sorun yaşamadan en konforlu şekilde konuklarımız çeşme Alaçatı’ya ulaşım sağlamaktadır. Alaçatı’ya gidecek olan konuklarımız talep etmeleri durumunda aynı şekilde istedikleri adresten alınarak dönüş yapacakları ulaşım yerine araçlarımız ile bırakılmaktadır. Havayolu ile gelen konuklarımız araçlar ile uçak kalkış saatine göre havalananına bırakılarak rahat bir şekilde dönüş yapmaları sağlanmaktadır.

Çeşme Alaçatı transfer hizmeti almak isteyen konuklarımız daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Tatil amacı ile gelecek olan gruplar bu çevrede ihtiyaç duydukları durumlarda firmamızdan transfer hizmeti alarak araç sıkıntısı çekmeden işlerini rahatlıkla yapabilmektedir. İş toplantıları ya da protokol için lüks araçlarımızdan seçimler yapılarak bu araçlar ile transfer hizmeti alınabilmektedir. Gösterişli araçlarımız sayesinde isteyen konuklarımız daha şık ve lüks araçlar ile çeşme Alaçatı’ya ulaşım sağlayabilmektedir. Çeşme Alaçatı da tatil yapmak isteyen konuklarımızda ulaşım için özel şoförlü araçlarımızı tercih ederek eşyaları ile birlikte daha rahat bir şekilde gidecekleri otele ulaşım sağlamaktadır. Aynı şekilde tatil bitiminde yine aynı araçlar ile dönüş yapılacak olan ulaşım yerine transfer hizmeti verilerek konuklarımızın yol sorunu yaşamadan ulaşımları sağlanmaktadır.

Çeşme Alaçatı’ya gidecek olan konuklarımız için özel şoförlü araçlarımız ile güvenli ve rahat bir şekilde istenilen adresten alınarak transfer hizmeti verilmektedir.