BODRUM HAVALİMANI TRANSFER

 Anasayfa / Hizmetler / BODRUM HAVALİMANI TRANSFER

Bodrum Havalimanı transfer  ve bodrum havalimanı kuşadası transfer  hizmetleri alanında tts Turizm  olarak 2001 yılından bu yana Bodrum Havalimanı başta olmak üzere bodrum İzmir transfer, Dalaman ve izmir Havalimanı 'nından yolcu taşımacılığı alanında yeni model çeşitli gruptaki lüks ve ekonomik araç seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Bodrum havalimanı transfer

Havayolu ile Kuşadası'na ulaşım sağlamak isteyenler bunun için Bodrum havalimanını tercih etmeleri durumunda firmamız tarafından özel şoförlü araçlar ile ulaşımları sağlanmaktadır. Konuklarımız Bodrum havalimanına iniş yapmadan önce araçlarımız alana şoför tarafından götürülerek konuklarımız bekletilmeden hemen yola çıkmaları sağlanmaktadır. Araçlarımız kişi sayısına göre farklı model ve markalara göre ayarlanmaktadır. Bu sayede konuklarımız rahat ve konforlu bir şekilde Kuşadası'na ulaşım sağlamaktadır. Kuşadası'na yollarda zahmet çekmeden daha rahat bir şekilde ulaşmak isteyenler için firmamız yıllardır transfer hizmeti vermektedir. Otomobil, minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sayesinde istenen kişi sayısına uygun araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Araçlarımızın bakımları ve kontrolleri zamanında yapılarak konuklarımızın güvenli bir şekilde ulaşım sağlamaları için gerekli önlemler alınmaktadır. Bodrum havalimanı transfer hizmetimiz ile Kuşadası'na gitmek isteyenlere ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

Bodrum havalimanı transfer hizmetimizde Bodrum havalimanına iniş yapan yolcularımız alanda bekleyen araca binerek Kuşadası'na doğru yola çıkmaktadır. Bu sayede alanda araç sıkıntısı yaşamayan konuklarımız daha hızlı bir şekilde gidecekleri adrese ulaşım sağlamaktadır. Konuklarımızın sayısına göre alana uygun kapasiteli araçlarımız gönderilmektedir. Protokol, seminer veya konferans gibi özel davetlere gelecek olan gruplar için uygun lüks araçlar ile transfer hizmeti verilmektedir. Transfer hizmetlerimizde konuklarımız dönüş yolunda da aynı şekilde istek de bulunmaları halinde araçlar ile Bodrum havalimanına bırakılarak rahat bir şekilde dönüş yapmaları sağlanmaktadır. Tatil amacı ile geliş yapan konuklarımız tek kişilik araçlar ile de Kuşadası'na ulaşım sağlayabilmektedir.

Bodrum havalimanı transfer ile Kuşadası'na istenilen adrese daha hızlı ve rahat bir şekilde özel şoförlü araçlarımız ile konuklarımızın ulaşımları sağlanmaktadır. Özellikle toplantı amacı ile gelecek olan konuklarımız için VIP araç seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Daha şık ve konforlu lüks araçlar ile ulaşım sağlamak isteyenler buna göre seçimlerini yaparak bu araçlar ile daha şık bir şekilde gidecekleri toplantı alanına ulaşım sağlayabilmektedir. Aynı şekilde aynı araç ile havalimanına da dönüş yapılabilmektedir. Araçlarımız son sistem donanımlı oldukları için konuklarımız yol boyunca istedikleri gibi dinlenerek Kuşadası’na rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirler. Özel şoför sayesinde yol boyunca daha kısa yollardan daha hızlı bir şekilde konuklarımız yetişmeleri gereken bir toplantı olması durumunda kolaylıkla transfer hizmetlerimizden yararlanarak bodrum havalimanından Kuşadası’nda gidecekleri adrese ulaşmaları sağlanmaktadır.

 

Bodrum havalimanına gelecek olan konuklarımız için özel şoförlü araçlarımız ile daha rahat ve lüks bir şekilde Kuşadası'na ulaşım sağlanmaktadır.